KİRAZ AĞACI KURUMASI :

Siz üreticilerimizin kiraz ağaçları neden kururdan ziyade asıl  merak ettiğiniz şey ve sizin  için önemli  olanı  nasıl kurtarabilirsiniz, kurumaları nasıl durdurabilirsiniz. İşte aşağıda ülkemizin değişik  bölgelerindeki  kiraz üreticilerimizin bu  konuya dair buldukları  çözümler ile ilgili videolu anlatımları sunuyoruz. İzlemeniz halinde çok  kolay  olduğunu  görebilirsiniz.

 SAYFALARDAKİ HERHANGİ BİR VİDEO PENCERESİNDE BİRDEN FAZLA VİDEO VARDIR. BİTTİKÇE YENİSİ GELİR. İLGİNİZİ ÇEKMEYEN VİDEOYU, VİDEO PENCERESİNİN ALTINDAKİ SES KONTROL DÜĞMESİNİN SOLUNDAKİ SONRAKİ DÜĞMESİNDEN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

 

Kiraz Ağaçlarını Yaprak Sararmasından, kurumaktan, dip Kurtlarından Kurtaranların Tavsiye videoları

Kiraz Nasıl Daha İyi Yetiştirilir Videoları

Kiraz Dışındaki ağaçlarını Kurumaktan Kurtaranların Önemli Tavsiyeleri

Kiraz Ağacı Dışındaki ağaçların Bakım videoları

Kiraz Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. Kiraz Yetiştiriciliğinin olmazsa  olmazı olan Rekor Gelişimden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

Rekor Gelişim : Tel : +902323642222  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgubre.com.tr

 

****************

Related Posts

/ / / / / /

Comments are closed.