Kiraz Yetiştiriciliği: 

Kiraz  yetiştiriciliğide de gün geçtikce yeni  gelişmeler ortaya  çıkmaktadır. Bu  gelişmeleri yakından takip  edenlerin herkesten  önce daha  çok para   kazanacağı aşikardır. Aşağıda  kiraz üreticilerinin diğer kiraz üreticilerine   olan  tavsiyelerini  izlerseniz eğer bilmediğiniz  yeni  şeyleri  öğrenerek sizlerde gerek  daha  fazla   para,  gerekse daha   kolay  bir   üretim  yapabilirsiniz.

Kiraz Nasıl Daha İyi Yetiştirilir Videoları

Kiraz Ağaçlarını Yaprak Sararmasından, kurumaktan, dip Kurtlarından Kurtaranların Tavsiye videoları

Kiraz Ağacı Dışındaki ağaçların Bakım videoları

 

 

Kiraz Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. Kiraz Yetiştiriciliğinin olmazsa  olmazı olan Rekor Gelişimden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  İLETİŞİM VE SİPARİŞ FORMU

  Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

  Epostanız (Gerekli)

  İletiniz

  [recaptcha recaptcha-434]

  Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

  Related Posts

  / / / /

  Comments are closed.