KİRAZ BAHÇESİ TESİSİ

Kiraz bahçeleri genellikle 1 yaşlı fidanlarla kurulur. Kışı sert geçmeyen yerlerde son baharda, kışı sert geçen yerlerde erken ilkbaharda dikim yapılmalıdır. Kapama   bahçe kurulurken ağaçlara verilecek dikim aralıkları toprak durumu, anaç , sulama yöntemi gibi durumlar tayin eder. Kiraz bahçesi kurulacak yerin toprağı dikimden 1-2 ay önce derin sürülüp tesviye edilmelidir. Kare, dikdörtgen satranç veya üçgen dikim şekillerinden  biri seçilerek dikim yerleri işaretlenerek dikim yapılmalıdır. Meyilli yerlerde fidan çukurları tesviye eğrilerine paralel teraslar üzerine açılmalıdır. Böyle yerlerde yapılacak teraslama , toprak erozyonunu önlediği gibi,  kıraç yerlerde yağmur sularının da teraslarda birikmesine yardım edilmiş olur.

 SAYFALARDAKİ HERHANGİ BİR VİDEO PENCERESİNDE BİRDEN FAZLA VİDEO VARDIR. BİTTİKÇE YENİSİ GELİR. İLGİNİZİ ÇEKMEYEN VİDEOYU, VİDEO PENCERESİNİN ALTINDAKİ SES KONTROL DÜĞMESİNİN SOLUNDAKİ SONRAKİ DÜĞMESİNDEN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

Kiraz Ağaçlarını Yaprak Sararmasından, kurumaktan, dip Kurtlarından Kurtaranların Tavsiye videoları

Kiraz Nasıl Daha İyi Yetiştirilir Videoları

Kiraz Dışındaki ağaçlarını Kurumaktan Kurtaranların Önemli Tavsiyeleri

Kiraz Ağacı Dışındaki ağaçların Bakım videoları

Kiraz Ağacı ile  ilgili her  konuda sizlere  yardıma  hazırız. Aşağıdaki iletişim formundan  yada telefonlardan bizlere istediğiniz zaman  ulaşabilirsiniz. Kiraz Yetiştiriciliğinin olmazsa  olmazı olan Rekor Gelişimden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

Rekor Gelişim : Tel : +902323642222  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgubre.com.tr

/ /

Comments are closed.